KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14897113
nr 1489 7113
Rune Hagberg
(1924-2015), Sverige
2 st, Signerade, Diptyk. Blandteknik, bildmått: 19x14 cm, yttermått inklusive ram: 23x18 cm
Rune Hagberg, svensk bildkonstnär född 1924, död 2015.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 12 september 2022
kl 19:18:14
12/9 18:08:17
12/9 18:09:27